-
Попередній
Аератор електричний Solo 516 (126615)
-
Наступний
Бензиновий скарифікатор-аератор SC4001G Hyundai
- 0.000
- Тип двигуна:електричний
- Потужність:1 300 Вт
- Живлення:мережа 230 В
- Країна виробник:Німеччина
- Показати всі характеристики
Электрический аэратор AL - KO Combi Care 38 Е Comfort эффективно поможет вам в уходе за газонами.
Благодаря малому весу и очень большой маневренности он станет Вам идеальным партнером по уходу за газоном, площадью до 800 кв. м.
С электрическим аэратором AL - KO Combi Care 38 е Comfort можно тихо и без выхлопных газов работать в вашем саду.
Функция 3 - в - 1: аэрация, вычесывание и сбор старой сухой травы.
Всего в несколько приемов можно отрегулировать высоту ручки.
Це створить умови для ергономічної організації праці без втоми.
Подаруйте своєму газону повітря, щоб дихати, і можливість хорошого засвоєння поживних речовин.
Технічна характеристика
Привід аератора AL - KO Combi Care 38 E Comfort працює від електродвигуна потужністю 1 300 Вт.
Це дозволить виключити перерви на підзарядку акумулятора при експлуатації аератора, а крім того, Ви економите на заміні акумуляторів або на заправці паливом.
З великою робочою шириною 38 см і з компактною конструкцією, аератор гарантує приємну роботу і швидкий результат навіть на газонах досить великої площі.
Робоча глибина регулюється централізовано, в 5 кроків. Вал розпушувача оснащений 14 міцними сталевими ножами, що гарантує довгий термін служби вашого аератора.
При необхідності вал розпушувача можна за кілька прийомів замінити на вал аератора, оснащений ефективними сталевими пружинними зубами.
Вільно обертові задні колеса запобігають скупченню трави, дозволяють поліпшити тягу, а також забезпечити зручне транспортування аератора.
У комплекті є вал для розпушування і травозбірник, ємністю 55 літрів.
| Тип двигуна | електричний |
| Потужність | 1 300 Вт |
| Живлення | мережа 230 В |
| Ширина аерації | 38 см |
| Вал аератора | 14 сталевих ножів |
| Ширина розпушування | 37 см |
| Вал розпушування | 24 сталеві, пружинні зубці |
| Регулювання глибини | 5-ступінчаста |
| Функції | розпушування / аерація / збирання |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Вага | 15 кг |
| Гарантія | |
| Країна виробник | Німеччина |
Теги: Електричний аератор AL-KO Combi Care 38 E Comfort, Аератори електричні, AL-KO, 101307







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006















































































































































































































































































































































































































































































































































