-
Попередній
Газонокосарка бензинова Vitals Zp 4099t
-
Наступний
Газонокосарка електрична Gardena PowerMax 1400/34
- 0.000
- Комплектація:Газонокосарка, інструкція, гарантійний талон
- Тип харчування:Бензин
- Потужність:2200 Вт-3 л.с.
- Вага:19,7 кг
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Зручна робота GRUNHELM А400 (63743) – газонокосарка вигідно відрізняється своїми невеликими розмірами і ергономічними формами, а також своєю високою працездатністю. Живлення пристрою здійснюється від бензину, але її потужності мотора цілком вистачає для успішної обробки прибудинкової площі. Характеристики моделі Жорсткий травозбірник вміщає в себе близько 40 л відходів рослин, а завдяки передбаченим особливостям конструкції зрізані рослини ніколи не деформують його. Ширина її захоплення дорівнює 40 см, а висота скосу може налаштовуватися від 20 до 65 мм. Переваги моделі Відмінною рисою газонокосарки вагою 27 кг можна назвати систему індивідуального налаштування висоти скосу рослини, наявність декількох позицій дозволяють продуктивно позбавлятися від дрібних рослин, а також від різних великих бур'янів і дуже жорсткої трави. Ця побутова газонокосарка виділяється 3 рівні висоти скошування і своєю тихою роботою, даний факт дозволяє людині не користуватися навушниками під час роботи з цим пристроєм.
Купити GRUNHELM А400 (63743) ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном 098 - 076 - 74 - 77 Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Обмін та повернення: Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України " Про захист прав споживачів України
| Комплектація | Газонокосарка, інструкція, гарантійний талон |
| Тип харчування | Бензин |
| Потужність | 2200 Вт-3 л.с. |
| Вага | 19,7 кг |
| Робочі обороти | 30000 об/хв |
| Кількість рівнів висоти скошування | 3 |
| Висота скошування | 20-65 мм |
| Ємність травозбірника | 40 л |
| Регулювання висоти стрижки | Так |
| Конструкція | Несамохідна |
| Ширина захвату | 400 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Газонокосарка бензинова (несамохідна) Grunhelm A400, Газонокосарки, Grunhelm, 101161







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































