-
Попередній
Karcher LMO 18-36 Battery акум-а (без АКБ і ЗП)
-
Наступний
В'їзна рампа AL-KO S 1000 - 2,5 м пряма (130570)
- 0.000
- Комплектація:Газонокосарка, інструкція, гарантійний талон
- Тип харчування:Бензин
- Потужність:3000 Вт-4 л.с.
- Вага:34 кг
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Газонокосарка обладнана чотиритактним бензиновим двигуном, потужністю до 4 л. с. Запуск двигуна відбувається ручним способом - ручним стартером.
Корпус газонокосарки виконаний з надміцного металевого сплаву, це підвищує його міцність і довговічність.
Ріжучий елемент - ніж. Ніж виготовлений з міцного металу, легко справляється навіть з дрібними чагарниками і деревами. Леза не потребують заточування, вони залишаються гострими протягом декількох років.
Дана косарка має місткий кошик - травозбірник, обєм - 60 л, це цілком достатньо для тривалої роботи без спорожнення травозбірника. Є функція мульчування.
| Комплектація | Газонокосарка, інструкція, гарантійний талон |
| Тип харчування | Бензин |
| Потужність | 3000 Вт-4 л.с. |
| Вага | 34 кг |
| Кількість рівнів висоти скошування | 7 |
| Висота скошування | 28-75 мм |
| Ємність травозбірника | 60 л |
| Регулювання висоти стрижки | Так |
| Конструкція | Самохідна |
| Ширина захвату | 460 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Газонокосарка бензинова (самохідна) Grunhelm S461VHY, Газонокосарки, Grunhelm, 101325







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































