-
Попередній
Газонокосарка шпиндельна Soft Touch 2.8 HM Classic AL-KO
-
Наступний
Газонокосарка електрична Daewoo DLM 1300E
- -10.000
- Тип харчування:Мережа
- Потужність:1400 Вт
- Вага:9,3
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Компактність і маневреність FORTE FEM - 1400 М – сучасна газонокосарка, що має чимало переваг, вона є простий в управлінні і дозволяє не тільки виконати якісне косіння трави на ділянці, але ще й виконати такі завдання, як її швидкий збір, мульчування. Характеристики моделі Вона виготовлена з міцного пластику. Це пристрій вагою 9,3 кг, що працює від електромережі, може легко впоратися з усіма поставленими завданнями.
Ви зможете підібрати найбільш відповідну висоту косіння, вибравши з 3 ступенів у діапазоні 30 - 55 мм, а передбачений у моделі травозбірник, об'ємом 35 л, ніколи не буде вимагати частих установок і завжди вчасно сповістить вас за допомогою практичного індикатора про своє заповненні. У цій моделі потужністю 1400 Вт також є фронтальна ручка, яка завжди зможе виручити при перенесенні, а наявність коліс на шарикопідшипниках призначений для легкого ходу і поворотів, також варто виділити ширину захвату в 32 см, що значно економить час при обробці величезних площ.
Придбати FORTE FEM - 1400М ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном 098 - 076 - 74 - 77
| Тип харчування | Мережа |
| Потужність | 1400 Вт |
| Вага | 9,3 |
| Система стрижки | Роторна |
| Кількість рівнів висоти скошування | 3 |
| Висота скошування | 30-55 мм |
| Ємність травозбірника | 35 л |
| Регулювання висоти стрижки | Так |
| Напруга харчування | 220 В |
| Мульчування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Конструкція | Несамохідна |
| Ширина захвату | 320 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Газонокосарка електрична (несамохідна Forte FEM-1400М, Газонокосарки, Forte, 101159







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































