-
Попередній
Газонокосарка акумуляторна Gardena Hendy Mower 18V
-
Наступний
Газонокосарка бензинова несамохідна MTD SMART 46 SPO
- 0.000
- Комплектація:Газонокосарка, інструкція, гарантійний талон
- Тип харчування:Мережа
- Потужність:1700 Вт
- Вага:12,6 кг
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Функціональність моделі GRUNHELM EM - 6123A (63746) – легка газонокосарка моментально підстригає газон і призводить прибудинкову територію в порядок. Вона має все необхідне для простого і зручного використання, при цьому майже не потребує техобслуговування. Працює ця газонокосарка від іменитого бренду з допомогою надійного мотора потужністю 1700 Вт. Додаткові характеристики Ріжуча система швидко зрізає зелень на висоті від 30 до 65 мм виходячи від обраного рівня, а місткий кошик - травозбірник об'ємом 50 л не буде вимагати частих зупинок для його повного спустошення. Варто сказати, що високоякісне виконання і застосування міцних і надійних матеріалів буде сприяти довгого часу експлуатації пристрою, а колеса з подвійними підшипниками - вільного переміщення оброблюваної площі. Маленький вага - 12,6 кг і ручка, яка легко складається, робить газонокосарку зручною як для перенесення, так і для зберігання, оскільки в складеному стані вона не займає багато корисного місця.
Купити GRUNHELM EM - 6123A (63746) ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном^ 098 - 076 - 74 - 77
Гарантія Гарантійний термін: 12 місяців
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Обмін та повернення: Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України " Про захист прав споживачів України "
| Комплектація | Газонокосарка, інструкція, гарантійний талон |
| Тип харчування | Мережа |
| Потужність | 1700 Вт |
| Вага | 12,6 кг |
| Система стрижки | Роторна |
| Кількість рівнів висоти скошування | 5 |
| Мульчування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Конструкція | Несамохідна |
| Ширина захвату | 380 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Газонокосарка електрична (несамохідна) Grunhelm EM-6123A, Газонокосарки, Grunhelm, 101160







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































