-
Попередній
Пилка садова універсальна WOOD, V-SERIES, KT-V1401
-
Наступний
Пила лучковая Bellota 4540-21.B 533 мм американская заточка
Код товару:
4540-21.B
Бренд:
- 100.000
- Комплектація:Пила
- Комплектація:Пила
- Вид пилки:Лучкова пила
- Довжина полотна:330 мм
- Тип :Пили
- Матеріал леза:Сталь
- Ручка:Сталь
- Матеріал леза:Сталь
- Гарантія:12 місяців
- Країна виробник:Іспанія
- Показати всі характеристики
475 грн
Є в наявності
Пила Bellota 4540 - 21 лучкова
Вигнуті зуби полотна з максимальною міцністю і мінімальним зносом роблять різання легкими і швидкими. Прямо конічне лезо з хромованої сталі покращує швидкість різання. Рукоятка пилки виготовлена з полістиролу, що забезпечить ефективну стійкість і надійність використання.
- Виробник: Bellota (Іспанія);
- Довжина леза: 330 мм;
- Товщина клинка: 4 мм;
- Загальна довжина з ручкою 520 мм
Розгорнути
Згорнути
| Комплектація | Пила |
| Комплектація | Пила |
| Вид пилки | Лучкова пила |
| Довжина полотна | 330 мм |
| Тип | Пили |
| Довжина | 520 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал леза | Сталь |
| Ручка | Сталь |
| Матеріал леза | Сталь |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Іспанія |
Теги: Пила Bellota 4540-21 лучкова, Садові пили, Bellota, 4540-21.B







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































