Огірок SV 3506 CV Seminis 1000 шт

Термін дозрівання: дуже ранній.

● Рослина: Дуже збалансоване, генеративна, відкрите, з короткими міжвузлями, з потужною кореневою системою.

● Плоди:Високої якості, з чітко вираженими шипами, дуже однорідні, надзвичайно привабливого темно-зеленого забарвлення, з середньою довжиною 10,5 см і діаметром 3,1 див.

● Маса: 80-100 р.

● Стійкість до хвороб: HR Ccu/CMV/Px.

● Рекомендована густота стояння: 20-25 тис. росл./га

● Переваги: Високий ранній і загальний урожай. Більш висока тіньовитривалість дозволяє висаджувати рослини в найбільш ранні терміни. Зберігає високу товарність і насичений зелений колір плодів протягом усього періоду плодоношення, в тому числі в жаркий період. Зеленці тривалий час не переростають. Відмінна щільність і лежкість. Компактна, відкрите рослина. Дуже пластичний гібрид, придатний для вирощування у різних грунтово - кліматичних умовах, стійкість до перепаду температур і низької освітленості. Стійкість до ряду хвороб.

● Додаткова вигода: Більший дохід за рахунок одержання самої ранньої продукції високої якості. Швидка реалізація продукції відмінної якості за більш високою ціною. Надходження продукції однаково високої якості протягом всього сезону. Зменшення витрат по догляду за рослинами на зелені операції і засобів захисту.

● Рекомендації по вирощуванню: Особливо рекомендується для вирощування в засклених і плівкових теплицях в зимово-весняному, а також у літньо-осінньому обертах.

Основні
Вага1000 шт
Гарантія
Гарантія24 місяці
Виробник
Країна-виробник товаруНідерланди

Ще не було питань.

Теги: Огірок SV 3506 CV Seminis 1000 шт,Огірок,Seminis,100702