-
Попередній
Ручний розкидувач для насіння Spear & Jackson 1.5 л
-
Наступний
Сівалка ручна садова, 3 л, WHITE LINE, WL-SE102
Код товару:
101201
Бренд:
- 0.000
- Діаметр ведучого колеса:320 мм
- Діаметр колеса тромбовочного:160 мм
- Максимальна ширина міжрядь:45 см
- Країна виробник:Україна
- Показати всі характеристики
Сівалка ручна однорядна використовується для висіву насіння. Дана сівалка має просту в користуванні конструкцію, її легко обслуговувати. Сівалкою можна сіяти насіння рядно - безперервно і гнездово - через певну відстань
Розгорнути
Згорнути
| Діаметр ведучого колеса | 320 мм |
| Діаметр колеса тромбовочного | 160 мм |
| Максимальна ширина міжрядь | 45 см |
| Максимальна ширина сівби | 5 см |
| Тип висівного апарату | Однорядний |
| тип приводу | Ланцюговий |
| Вага | 9,5 кг |
| Країна виробник | Україна |
Теги: Сівалка ручна однорядна, Сівалки та розкидачі, Укрпром, 101201







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































