Догляд за рослиною

Догляд за рослиною: добриво і засоби захисту

Нарешті збулася ваша мрія: газонна трава прикрашає двір, овочі достигають на грядці, а квіти радують серце. Але це далеко не все! Щоб закріпити плоди праць, уберегти їх від шкідників і дати можливість їм краще харчуватися розглянемо можливі добрива та засоби захисту рослин.

Різновиди добрив

Їх поділяють в залежності від розташування і цвітіння. Наприклад, по-різному удобрюють кімнатні або садові, листяні або квітучі рослини.

  • Рідкі добрива. Використовуються для кімнатних рослин. Це однорідний розчин, який треба розбавляти водою. Поживні речовини цього виду поділяються на органічні добрива (виготовлені з відходів природних джерел, не псують коренів) і мінеральні добрива (виготовлені з штучних матеріалів, в результаті неправильного використання можуть обпалити коріння).
  • Розчинні добрива. Порошки, які потрібно розводити водою. Потрібно бути з точним дозуванням, бо як концентрація поживних речовин дуже висока.
  • Добрива у вигляді паличок. Такі добрива виготовляють у вигляді твердого тіла свічок, таблеток або паличок. Вони прикріплюються до горщика і частково розчиняються при кожному поливі.
  • Гранульовані добрива. Підходить для садових рослин. Добриво перебувати в капсулі, яка вивільняє їх у відповідності з вологістю середовища.
  • Листяні добрива. Використовують рідкі або розчинні види, які розпилюють на листя рослини.

Купити добрива та засоби захисту рослин можна на нашому сайті nicegarden.com.ua. Для зручності клієнтів передбачається доставка замовлень по Києву та іншим областям України.

Коментарі 0