Які вибрати насіння газонної трави

Настала пора, коли душа вимагає краси, а двір - турботи. З чого почати? Перед тим, як висаджувати клумби, і чагарники варто подбати про головну прикрасу території - це прикраса називається газонна трава. Багато, бажаючи бачити чудову зелену галявину, віддають перевагу посівного газону.

Насіння трав підійдуть саме Вам?

Вибір насіння трави дуже непростий. Насамперед потрібно звертати увагу на термін придатності насіння, а також на його якість. Далі гарненько подумайте яким хочете бачити свій газон і скільки зусиль для цього прикласти. Потрібно зробити вибір: суміш насіння або монокультура.

  • Суміш насіння використовують частіше. Це дешевше і вимагає менших витрат сил і часу. Таку комбінацію простіше підбирати для конкретних регіонів. Газон виглядає більш декоративно.
  • Монокультура - насіння трави одного виду. При такому виборі ви зіткнетеся з труднощами. Цей тип газону обійдеться дорожче. Трава вередлива і вимагає особливого догляду. Зате в результаті виходить стійка якісна галявина.

Ризикнули зробити вибір насіння газонної трави?

Тепер подбаємо і про інші проблеми. Вибираємо:

  • Розвиненість кореневої системи (кореневищні, рыхлокустовые, щільно кущові, стержні кореневі);
  • Висоту пагонів (верхній, середній і нижній яруси);
  • Час життя рослин (однорічні, дворічні, багаторічні).

Якщо ви вперше задумалися про посадку трави і ще не знаєте, що вам підходить, то краще поекспериментувати. Висаджують однорічні трави і спостерігайте. Пробуйте різні комбінації, поки не подыщете підходящий варіант.

У нашому інтернет-магазині NiceGarden ви можете купити найкращі насіння газонної трави в Україні.

Теги: Газонна трава

Коментарі 0