Трава для газону. Секрети вибору

Заповітним бажанням багатьох власників заміських ділянок є облаштування зони відпочинку. Посидіти в компанії друзів і рідних на свіжому повітрі, пограти з дітьми в рухливі ігри або просто поваляти на зеленій галявині – ось їх мрія. Розмір ділянки не грає особливої ролі у створенні привабливого ландшафту. Завершений і благородний вигляд йому додасть газонна трава.

Партерний газон є найбільш привабливим і розкішним типом такого покриття. Рівна і м'яка, смарагдового кольору, трава буде радувати око, і дивувати ваших гостей. Ходить легенда, що якщо на таку траву впаде куряче яйце, то воно залишиться цілим. Ось такою м'якістю має партерний газон. Така розкіш вимагає і відповідного догляду. Товстий шар родючого ґрунту, рівний простір, розмірений полив по всій площі газонного килима і своєчасна його стрижка – ось невеликий список вимог по догляду. На партерному газоні не можна грати в футбол або влаштовувати пікніки. Таке ніжне покриття дуже чутливий до кліматичних умов.

Декоративний газон не вимагає такого ретельного догляду. Існують різні види декоративного газонного покриття.

Так, наприклад, «Ексклюзив» характеризується розкішним зеленим кольором, легкістю посадки. Він відмінно підходить для створення на вашій території акуратних галявин.

Газон «Котедж» - відмінний варіант для парку, дачі або навіть саду. Це досить практичний варіант трав'яного покриття. Воно здатне стоїчно винести механічні дії. На подібній галявині можна сміливо грати в рухливі ігри або влаштовувати пікніки.

Одним із стійких видів є газон «Канада Грін». Якщо ви хочете, щоб газон виріс як можна швидше, то саме цей варіант необхідно вибрати.

У затінених районах чудово росте газон «Тінь». Якщо інші рослини не здатні якісно розвиватися в цих умовах, то дане покриття ідеально приживається на даній території і набуває соковитий темно-зелений колір.

«Ігровий газон» має вузьку спеціалізацію. Він призначений покриття футбольних полів та інших майданчиків для рухливих ігор. Газон стійкий до різних навантажень і дуже швидко відновлюється після різних механічних впливів.

Роблячи свій вибір газонної трави, враховуйте умови ділянки, цільове призначення та ваші можливості за його відходом. З величезного розмаїття продаваних сумішей ви обов'язково зможете підібрати варіант, який підійде саме вам.

Головними критеріями вибору повинні стати: призначення, кліматичні та геологічні умови, освітленість і частота догляду.

Коментарі 0