- 0.000
- Комплектація:Плечовий ремінь Корд з волосінню Ніж Інструкція по експлуатації Гарантійний талон
- Тип харчування:Мережа
- Потужність:1600 Вт
- робоча напруга:220 Вт
- Ручка:D-подібна
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Електротріммер FORTE ЕМК - 1600 використовують для скошування невисокої трави на середньо - складних ділянках. Працює тример від мережі, потужність двигуна – 1600 Вт, може дуже швидко і активно набирати обертів до 10000 обертів за хвилину. Це значно полегшує процес скошування.
Конструкція даного тримера досить просто, але при цьому максимально функціональною. Тример складається з нерозбірними прямий штанги, ручки D - образного типу з можливістю змінювати висоту в залежності від зростання користувача. Так само в комплект водить наплічний ремінь, який знімає частину навантаження зі спини, шиї і рук.
Економічний, простий і надійний Електротріммер FORTE ЕМК - 1600 стане відмінним помічником на Вашій ділянці!
| Комплектація | Плечовий ремінь Корд з волосінню Ніж Інструкція по експлуатації Гарантійний талон |
| Тип харчування | Мережа |
| Потужність | 1600 Вт |
| робоча напруга | 220 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Робочі обороти | 10000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Лісочка |
| Ширина скошування | 420 мм |
| Діаметр волосіні | 1,6 мм |
| Штанга | Пряма |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ремінь | Плечовий |
| Ручка | D-подібна |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Тример електричний Forte ЕМК-1600, Тримери і мотокоси, Forte, 101175







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Акумуляторний триммер Білорусь КГ 24-21ЛМ
Електротриммер AL-KO GTE 450 Comfort





