- 0.000
- Комплектація:Шпуля з волосінню, інструкція, гарантійний талон
- Тип харчування:Мережа
- Потужність:580 Вт
- робоча напруга:220 Вт
- Ручка:D-подібна
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Електротриммер Forte ЕМК - 360 надасть Вам можливість створити на своїй ділянці розкішний зелений газон. Цей тример ідеально підходить для невеликих територій – до 10 соток.
Електротриммер Forte ЕМК - 360 досить легкий і простий в експлуатації, в ньому встановлений надійний двигун потужністю 580 Вт і швидкістю 10000 об/хв. Ріжуча система у вигляді волосіні з діаметром 1,6 мм, ширина скошування 360 мм, що прискорює роботу.
Інструмент один із найбільш екологічних на ринку.
Працювати з цим тримером зручно за рахунок телескопічної ручки.
| Комплектація | Шпуля з волосінню, інструкція, гарантійний талон |
| Тип харчування | Мережа |
| Потужність | 580 Вт |
| робоча напруга | 220 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Робочі обороти | 10000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Лісочка |
| Ширина скошування | 360 мм |
| Діаметр волосіні | 1,6 мм |
| Штанга | Пряма |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Регулювання висоти ручки | Немає |
| Ручка | D-подібна |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Тример електричний Forte ЕМК-360 NEW, Тримери і мотокоси, Forte, 101187







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Мотокоса Grunhelm GR-45 Power Line
Мотокоса Forte БМК -3100 PROF





