- 0.000
- Комплектація:Захисний кожух, набір ключів, котушка з волосінню, інструкція, гарантійний талон, плечовий ремінь, тример, рукоятка
- Тип харчування:Мережа
- Потужність:2000 Вт
- робоча напруга:220 Вт
- Ручка:Велосипедна
- Гарантія:1 року
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Тример електричний Grunhelm GR - 2000 – це надійна техніка для
використання на Вашій ділянці. Тример обладнаний електричним
двигуном потужністю - 2000 Вт, здатний набрати до 7500 об/хв - волосінь
инож до 10000 об/хв.
Тример укомплектований зручним плечовим ременем, який розподіляє навантаження по всьому тілу робочого, велосипедної ручкою, на якій розташовані всі важелі управління.
В комплекті є волосінь діаметром - 1,6 мм, ніж - трилопатевий. Завдяки наявності ножа, Ви зможете з легкістю впоратися навіть з густою травою і дрібними деревами.
| Комплектація | Захисний кожух, набір ключів, котушка з волосінню, інструкція, гарантійний талон, плечовий ремінь, тример, рукоятка |
| Тип харчування | Мережа |
| Потужність | 2000 Вт |
| робоча напруга | 220 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Робочі обороти | 7500об/хв (волосінь)/ 10000 об/хв (ніж) |
| Ріжучий елемент | Лісочка/Ніж |
| Ширина скошування | 225мм (ніж)/ 420мм (волосінь) |
| Діаметр волосіні | 1,6 мм |
| Штанга | Пряма |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ручка | Велосипедна |
| Гарантія | 1 року |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Тример електричний Grunhelm GR-2000, Тримери і мотокоси, Grunhelm, 101312







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Тример акумуляторний Gardena SmallCut Li-23R
Бензиновий тример Белорус БГ-6300





