-
Попередній
Бензиновий тример Белорус БГ- 5500
-
Наступний
Тример акумуляторний Gardena SmallCut 300 Accu
- 0.000
- Комплектація:Захисний кожух, набір ключів, котушка з волосінню, інструкція, гарантійний талон, плечовий ремінь, тример, рукоятка
- Тип харчування:Мережа
- Потужність:1200 Вт
- робоча напруга:220 Вт
- Ручка:D - подібна
- Гарантія:1 року
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Електротріммер Grunhelm GR - 42S – це надійний інструмент для використання на Вашій ділянці.
Він легко впорається з великими бур'янами на великих територіях, завдяки наявності трилопатевого ножа. Ніж сталевий і легко скошує густу і високу траву. Також тример має волосінь діаметром 1,6 мм, вона справляється з легкої рослинністю, на невеликих ділянках.
Таким чином купивши Електротріммер Grunhelm GR - 42S Ви отримуєте два в одному.
Тример обладнаний потужним двигуном в 1200 Вт, що цілком забезпечує якісну стрижку.
Телескопічна штанга дозволяє регулювати висоту під зріст косильщика.
| Комплектація | Захисний кожух, набір ключів, котушка з волосінню, інструкція, гарантійний талон, плечовий ремінь, тример, рукоятка |
| Тип харчування | Мережа |
| Потужність | 1200 Вт |
| робоча напруга | 220 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Робочі обороти | 7500об/хв (волосінь)/ 10000 об/хв (ніж) |
| Ріжучий елемент | Лісочка/Ніж |
| Ширина скошування | 225мм (ніж)/ 420мм (волосінь) |
| Діаметр волосіні | 1,6 мм |
| Штанга | Вигнута |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ручка | D - подібна |
| Гарантія | 1 року |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Тример електричний Grunhelm GR-42S, Тримери і мотокоси, Grunhelm, 101191







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































