Код товара: 102119910
  • Производитель:
    • Вес:
      638 г
    • Вынесенная окулярная точка:
      13 мм
    • Габариты:
      142 x 125 x 56 мм
    • Гарантия:
      10 лет
    • Герметичность конструкции:
      Водостойкость: 100% водонепроницаемый корпус
    • Показать все характеристики
    9 840 грн
    Нет в наличии

    Hawke NATURE TREK - це, перш за все, добротні надійні біноклі, виконані в удароміцному водонепроникному полікарбонатному корпусі, оснащені оптикою, що значно перевершує мінімальні вимоги до сучасних якісних оптичних приладів. Широкий модельний ряд лінійки Nature Trek включає і компактні біноклі для туристичних походів і широкопідлогові повнорозмірні біноклі для спостереження за природою і птахами, і біноклі з достатнім збільшенням і діаметром лінз для спостережень об'єктів на значному видаленні в знижених умовах видимості. Стати ближче до навколишнього світу де б і коли б Ви не подорожували.

    Hawke Nature Trek Top Hinge - біноклі з найсучаснішою на сьогоднішній день конструкцією шарніра "Верхній міст", яка забезпечує зручніше захоплення бінокля і дає перевагу у вазі порівняно з класичною шарнірною конструкцією.
    Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності та кольоропередачі в природних тонах.
     BAK4 (барієвий крон) – особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має нижчий коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), ніж скла, що використовуються для бюджетних моделей. Як наслідок – помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, чітко визначений показник заломлення світла дозволяє уникнути віньєтування (явлення урізання світлового пучка по краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.

     Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи при зануренні в рідину протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу жодної шкоди і не вплине на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.

     Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутня запотівання зсередини, а, отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі водяної пари і не конденсується.

    Сьогодні полікарбонат все частіше використовується для корпусів оптичних приладів. Застосування цього матеріалу цілком виправдане його мінімальною вагою, хімічною, термічною, механічною стійкістю та простотою обробки. Полікарбонатні корпуси легкі і в той же час міцні. Вони не вимагають додаткової дорогої фінішної обробки, як анодування або фарбування.

    Развернуть
    Свернуть
    Вес 638 г
    Вынесенная окулярная точка 13 мм
    Габариты 142 x 125 x 56 мм
    Гарантия 10 лет
    Герметичность конструкции Водостойкость: 100% водонепроницаемый корпус
    Диаметр выходного зрачка 4,2 мм
    Диаметр объектива 42 мм
    Дополнительные характеристики Регулювання міжосьової відстані, мм: 56 - 75. Корекція діоптрії: +5/-5
    Защита Водонепроницаемость, Защита от запотевания, Ударопрочный корпус
    Класс Для охоты
    Комплект поставки Бінокль Захисні кришки окулярів та об'єктива М'який вініловий кейс для транспортування Широкий плечовий ремінь Серветка для чищення лінз
    Кратность Постоянная
    Кратность приближения 10х
    Материал Поликарбонат с резиновым покрытием
    Минимальная дистанция фокусировки 2 м
    Оправы окуляров Возвратно-выдвижные с несколькими фиксированными положениями
    Поле зрения на 1000 м 101 м
    Реальный угол зрения 5.8°
    Светосила 17.64
    Страна производитель Великобритания
    Страна производитель Китай
    Тип Бинокль
    Тип конструкции Roof
    Тип стекла BAK4
    Фактор сумерек 20.49
    Штрихкод 5054492351039

    Похожие товары

    Вы смотрели

    Ороситель дождевой Verto, маятниковый дождь, 1/2
    Нет в наличии

    Ороситель дождевой Verto, маятниковый дождь, 1/2"-3/4", 16 сопел, площадь распыления 14х19 м

    Производитель:Verto
    Код товара:15G773
    Наличие:Нет в наличии
    1 940 грн
    Агроволокно укрывное Agreen белое p-17 (10,5x100м)
    Нет в наличии

    Агроволокно укрывное Agreen белое p-17 (10,5x100м)

    Производитель:Agreen
    Код товара:1012462
    Наличие:Нет в наличии
    3 192 грн
    Встраиваемый газовый гриль Premium GT3 Built-in GrandHall
    Нет в наличии

    Встраиваемый газовый гриль Premium GT3 Built-in GrandHall

    Производитель:GrandHall
    Код товара:1014731
    Наличие:Нет в наличии
    21 028 грн
    Кофейный столик для ITALKERO FALO EVO
    Нет в наличии

    Кофейный столик для ITALKERO FALO EVO

    Производитель:Italkero
    Код товара:102118995
    Наличие:Нет в наличии
    17 820 грн
    Удобрение сульфат магния Standart NPK 200г
    26 грн

    Удобрение сульфат магния Standart NPK 200г

    Производитель:Standart NPK
    Код товара:103258797
    Наличие:Есть в наличии
    25 грн

    Теги: Бінокль Hawke Nature Trek 10x42 Top Hinge Green (35103), Бинокли, Hawke, 102119910