• Предыдущий

    Чавунний казан Gusskönig 4,5 л з кришкою-пательнею + пательня 26 см, кастрюля для соусу 18 см і аксесуари
  • Следующий

    Чавунний казан Gusskönig 4,5 л з кришкою-пательнею + пательня 26 см, кастрюля для соусу 18 см і аксесуари
Код товара: 170271
  • Производитель:
    8 392 грн 7 099 грн
    Нет в наличии

    Набір чавунного посуду Gusskönig у подарунковій дерев'яній коробці — це витончене та функціональне рішення для тих, хто цінує якісне приготування і стильне сервірування.

    У комплекті ви знайдете:

    Голландську піч об'ємом 4.5 л — ідеальний варіант для тушкування, запікання та приготування супів. Завдяки товстим стінкам та рівномірному розподілу тепла, страва готується рівномірно і зберігає свою соковитість та аромат. Чавунна голландська піч витримує високі температури, що робить її універсальним посудом для приготування страв на плиті, духовці або підвісивши на багатті за допомогою металевої ручки.
    Піч оснащена унікальною кришкою-пательнею, яка значно розширює можливості приготування. Легко перетворіть чавунну кришку на окрему пательню для обсмажування чи запікання – це ідеальне рішення для тих, хто цінує багатофункціональність та компактність.
    Інноваційний підйомник кришки 2-в-1 дозволяє легко піднімати кришку та миттєво стає ручкою сковороди та дозволяє обсмажувати без опіків! Це робить приготування зручним та функціональним, без підгоряння.

    - Також до набору входить металева підставка, яка забезпечує додаткову зручність та безпеку під час приготування. Вона надійно утримує посуд над відкритим вогнем або гарячою поверхнею, дозволяючи рівномірно розподілити тепло. Підставка також запобігає випадковому дотику казана до столу чи іншої поверхні, зберігаючи їх від пошкоджень.

    - Чавунний соусник діаметром 18 см — підходить для соусів, соусних заправок та гарячих десертів. Його невеликий розмір і оптимальна глибина дозволяють досягти ідеальної консистенції соусу, а стійкий до високих температур матеріал забезпечує тривале збереження тепла.

    - Чавунна сковорода діаметром 26 см — оснащена зручними носиками для легкого зливу рідини чи соусу. Її ідеальна форма підходить для смаження, запікання і навіть подачі страв прямо на стіл, додаючи вишуканості вашому сервіруванню.

    - 2 міні-казани діаметром 11 см.

    - Деко для гриля довжина 33х23 см.

    - Складна решітка для гриля діаметром 23 см.

    - Підставка для соусника

    - Кожаний чохол для ручки.

    - Кільцевий очищувач з нержавіючої сталі легко справляється з очищенням чавунної поверхні.

    Набір поставляється у вишуканому подарунковому боксі — міцна дерев'яна коробка не лише додає особливого шарму, але й забезпечує зручне зберігання і безпеку вашого набору. Такий набір стане чудовим подарунком для поціновувачів кулінарії та надійного посуду.

    Інструкція по догляду: можете очистити посуд водою та щіткою
    Матеріал: палений чавун (патина)
    Для якого грилю підходить: газовий гриль, вугілля, вогонь, духовка, індукційна плита, електроплита, газова плита

    Розміри:

    Голландська піч:
    Ø 25 см, висота 10 см, ніжки 4 см
    Ємність: 4,5 л

    Пательня 26 см:
    Розмір: Ø 26 см, висота 4,8 см, ручка 15 см
    Вага: 2,5 кг

    Переваги:Практичний носик, рівномірний розподіл тепла, високий край для захисту від бризок, 100% плоска основа, компактне підвісне зберігання, термостійкість принаймні до 300ºC

    Соусник:
    Розмір: Ø 18 см, висота 13 см, ручка 11,5 см
    вага: 2,5 кг


    2 міні-казани:
    Розміри: Ø 11 см, висота 5 см
    Вага: 0,5 кг (кожен)
    Ємність: 300 мл кожен

    Деко для гриля:
    Розміри: Довжина 33 см, ширина 23 см, ручки 3,5 см
    Вага: 2 кг

    Складна решітка для гриля:
    Розміри: Ø 23 см, висота 5 см
    Вага: 1 кг

    Гарантія від виробника: 200 днів
    Країна реєстрації бренду: Німеччина

    Развернуть
    Свернуть

    Похожие товары

    Вы смотрели

    Защитный коврик для пола Black 92х122см черный прямоугольный
    Нет в наличии

    Защитный коврик для пола Black 92х122см черный прямоугольный

    Производитель:Rober Clear Style
    Код товара:103150776
    Наличие:Нет в наличии
    798 грн

    Инсектицид от белокрылки и тли Теппеки в.г. SumiAgro / Суми Агро 2,8 гр

    Производитель:Самміт-Агро
    Код товара:103242112
    Наличие:Есть в наличии
    69 грн
    Стяжки кабельные пластиковые 3,6x200мм, 100 шт. GREEN, TSGR1136200
    Нет в наличии

    Стяжки кабельные пластиковые 3,6x200мм, 100 шт. GREEN, TSGR1136200

    Производитель:Bradas
    Код товара:103222367
    Наличие:Нет в наличии
    95 грн

    Колок полимерный RecLine G-Pin 20 (для агроволокна) 20 см 50 шт

    Производитель:Eko-K
    Код товара:103217710
    Наличие:Есть в наличии
    215 грн

    Опора для растений кольцевая 1/2 круга, 35 см, Ø 40 см, Bradas (TYRP44035)

    Производитель:Bradas
    Код товара:103130345
    Наличие:Есть в наличии
    89 грн

    Теги: Чавунний казан Gusskönig 4, 5 л з кришкою-пательнею + пательня 26 см, деко для гриля, кастрюля для соусу 18 см, чавунні міні-казани 2 шт і аксесуари, Сковородки, Gusskönig, 170271