breadcrumbs_revolution_theme

Ласкаво просимо в інтернет-магазин NiceGarden!

NiceGarden – це зручний інтернет-простір, де зібрано все необхідне для дачників, городників, садівників, ландшафтних дизайнерів і дрібних сільгоспвиробників. У нашому каталозі ви знайдете актуальні пропозиції для палісадників, оранжерей і розаріїв, полів, присадибних ділянок і навіть спортивних об'єктів. Ми пропонуємо продукцію для створення пишних газонів, квітучих живоплотів і клумб, красивих зелених скульптур, ландшафтного дизайну. У нас є:

  • Газонна трава і рулонний газон;
  • Інструментарій – від садових ножиць і секаторів до лопат і садових граблів, ручних сівалок, тачок і обприскувачів;
  • Садова техніка, в тому числі культиватори, котки для газону, снігоприбирачі;
  • Добрива і численні засоби для захисту, підживлення рослин;
  • Супутні товари.

Але не тільки розширеним каталогом ми можемо порадувати своїх клієнтів. За багаторічну історію існування команда NiceGarden поповнилася фахівцями в галузі ландшафтного дизайну та садівництва. У нас ви маєте можливість замовити укладання газону, озеленення території, монтаж систем автоматичного поливу і комплексний благоустрій ділянки.

Вигоди, які надає інтернет-магазин NiceGarden своїм клієнтам!

Багато інтернет-магазини садівництва в Україні здатні запропонувати споживачам різноманітність товарів, але тільки NiceGarden обрадує вас оптимальними цінами. Крім того, ми регулярно влаштовуємо дні розпродажів. На нашому сайті є акції, якими зацікавляться і окремі садівники-аматори та професійні ландшафтні дизайнери.

А якщо ви зважилися купити насіння оптом і ставитеся до категорії корпоративних клієнтів, ми надамо вам можливість ознайомитися зі спец.прайсом. Низькі ціни ми встановлюємо на товари і послуги, які замовляються представниками:

  • комунальних служб і муніципалітету;
  • спортивних організацій;
  • комерційних компаній і підприємств;
  • житлових комплексів;
  • садових центрів.

Для постійних покупців також пропонуються вигідні бонуси.

Крім того, NiceGarden як магазин вийшов на український ринок. Перебуваючи в Києві, ми здійснюємо доставку газонної трави, садового інструменту і інвентарю, насіння та добрив Львів, Одесу, Миколаїв, Дніпро та інші населені пункти нашої країни. Наші фахівці відправлять ваше замовлення, скориставшись послугами пошти або кур'єрської служби.

І, звичайно, ми, як компанія, що дорожить своїм іміджем, ретельно стежимо за якістю товарів. Всі артикули, представлені на віртуальній вітрині нашого магазину, сертифіковані. Сертифікат надається за запитом клієнта.

NiceGarden розвивається завдяки вам, нашим покупцям і замовникам. Ми невпинно оновлюємо розділ з корисною інформацією, готові з вами ділитися цікавими новинками у сфері садівництва і ландшафтного дизайну. Ви завжди можете написати нам або замовити зворотній дзвінок. Ми відкриті до діалогу і цінуємо те, що для нас найважливіше – визнання наших клієнтів!