Електросекатори

Інтернет-магазин NiceGarden представляє вам електросекатори провідних європейських виробників. Цей садовий інструмент стане незамінним помічником при роботі з деревами, чагарниками, «живоплотом», з ландшафтними композиціями.

Електросекатор та його функції

Електросекатор являє собою обладнання, що працює від мережі. Фактично, це ножиці, які можуть працювати як у вертикальному, так і горизонтальному положенні, підрівнюючи крону дерев або кущів. Ними зручно працювати з вьющими рослинами, «підстригаючи» їх зелень або коригуючи зростання. Такий пристрій можна використовувати і для усунення розрослася трави. Між скульптурами, лавочками або поблизу альтанок підстригти газон буває вкрай складно. А невеликі за розміром електричні секатори легко використовувати навіть в тісному просторі.

Функції електросекаторів:

  • стрижка дерев, усунення крони і зайвої листя;
  • фігурна обрізка рослин;
  • зрізання старих або затуляють об'єкт гілок;
  • прибирання дрібного чагарнику або молодої порості;
  • робота з газонами, клумбами, зеленими насадженнями.

Електросекатори та їх функції різноманітні. Тому їх використовують не тільки на дачі або на заміських віллах. Вони застосовуються в житлово-комунальній сфері, на промислових об'єктах та поблизу комерційних будівель для прибирання території, в ландшафтному дизайні, в оранжереях і теплицях.

Як вибрати електросекатор?

Вибирати електросекатор варто, виходячи з параметрів ріжучого інструменту і після ознайомлення з його технічними характеристиками. Якщо ви плануєте використовувати обладнання тільки у своїй оранжереї або в винограднику, вам підійде проста модель потужністю 600 Вт. Для постійної образки чагарників у парку або в громадських місцях потрібні будуть електроножиці більшої потужності.

Для роботи з «живою огорожею» можна купити садові інвентар з мінімальним діаметром зрізу – від 1 до 10 мм. В цьому випадку експерти рекомендують цікавитися і наявністю режиму неповного відкривання ріжучих клинків, що забезпечить безпеку й збільшить швидкість обробки рослин. При використанні електросікатора для вирівнювання крони дерев знадобиться інструмент з великим діаметром зрізу, що дозволить без праці зрізати гілки і сучки.

І, звичайно, при виборі електросекатора слід звертати увагу на вагу. Легкі інструменти можна використовувати тривалий час. Вони не вислизають з рук, дають можливість дачникові або садівникові швидко впоратися з маленькими насадженнями. А ось потужні акумуляторні моделі важать більше, але і зрізати зможуть гілки будь-якої товщини.

Інтернет-магазин NiceGarden пропонує вибирати електросекатори, ознайомившись з описом матеріалів, з яких зроблені ножиці. Якщо леза інструменту виконані із загартованої сталі, вони забезпечать точний і дуже акуратний зріз. А ось більш легкий алюміній зі спеціальним покриттям дозволить вам скоротити витрату електроенергії при виконанні роботи і збільшити швидкість обрізки крони.

Вибирайте електросекатори з гарантією якості в інтернет-магазині NiceGarden!

Розгорнути
Згорнути


Акумуляторний секатор PS22-25 Blue Bird

Виробник:Blue Bird
Код товару:10135163
Наявність:Є в наявності
17 400 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)