Код товару:
101560
Бренд:
- 0.000
- Глибина культивації:220 мм
- Ширина культивації:400 мм
- Тип харчування:Мережа
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Електрокультиватор Forte ЕРТ - 1400
Особливості:
- простота в управлінні
- можливість регулювання керуючих рукояток
- компактний, мобільний
- екологічний чистий
- фрези для культивації в комплекті
Розгорнути
Згорнути
| Глибина культивації | 220 мм |
| Ширина культивації | 400 мм |
| Тип харчування | Мережа |
| Потужність | 1400 Вт |
| Вага | 12 кг |
| Напруга харчування | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Електрокультиватор Forte ЕРТ-1400, Культиватори, Forte, 101560







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Комплект навісного обладнання Hyundai S 600
Культиватор Білорусь БК-7100





