- 0.000
- Охолодження:Водяне
- Глибина культивації:195 мм
- Кількість передач вперед:6
- Кількість передач назад:2
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Мотоблок Forte МД - 81 - важкий мотоблок професійного класу, призначений для виконання складних сільськогосподарських робіт на великих ділянках з будь - яким типом ґрунту. Завдяки можливості використовувати різне навісне обладнання, Ви з легкістю впораєтеся з підгортанням, оранкою, кошением, перекачуванням рідини, культивуванням, посадкою і кнопкою різних коренеплодів. При наявності причепа Ви також можете перевозити важкі вантажі на невеликі відстані.
Мотоблок працює на базі чотиритактного дизельного двигуна 180N з системою водяного охолодження. При робочому об'ємі 452 см3 він здатний видати до 8л. з потужності, чого достатньо для легкої і продуктивної діяльності незалежно від типу оброблюваного ґрунту. Запуск двигуна здійснюється вручну, шляхом різкого висмикування шнура стартера.
Механічна коробка передач складається з 6 - ти швидкостей вперед і 2 назад. Така особливість дозволяє вибрати найбільш оптимальний рух техніки, виходячи від типу і складності виконуваної операції. Як і інші аналогічні моделі, Forte МД - 81 оснащується дводисковим зчепленням, завдяки якому забезпечується плавний перехід від однієї швидкості на іншу, без коливань та різких ривків.
У моделі використані колеса збільшеного діаметра з агресивним протекторним малюнком для хорошого зчеплення з грунтом. Кермо має можливість регулюватися по висоті
| Охолодження | Водяне |
| Глибина культивації | 195 мм |
| Кількість передач вперед | 6 |
| Кількість передач назад | 2 |
| Об'єм двигуна | 452 см3 |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
| Ширина культивації | 900 мм |
| Тип харчування | Дизель |
| Потужність | 5660 Вт, 8 л. с. |
| Вага | 210 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Мотоблок Forte МД-81, Мотоблоки, Forte, 101598







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Мотоблок Forte HSD1G-81
Мотоблок Forte HSD1G-101




