- 0.000
- Комплектація:Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
- Тип харчування:Бензин
- Потужність:1900 Вт/2,5 лз
- Вага:8.5 кг
- Ручка:Велосипедна
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Мотокоса бензинова Forte БМК - 1943М відмінно переносить великі і часті навантаження, підходить для будь - якої території. Дана мотокоса має можливість скошування у важкодоступних місцях.
Потужний і надійний двигун забезпечить безперебійну роботу інструменту, він володіє високим крутним моментом, системою легкого старту та активного повітряного охолодження. Так само мотокоса має автоматичної регулеровкой довжини волосіні і можливістю зміни висоти ручки.
Мотокоса бензинова Forte БМК - 1943М стане відмінним помічником на Вашій ділянці, адже, вона не дивлячись на широкий функціонал, дуже просто у використанні.
Мотокоса Forte БМК - 1943М відмінно підходить для дачників, садівників, а також для власників невеликих фермерських господарств. За рахунок застосування в пристрої нових сучасних технологій, ви зможете працювати на горбистій поверхні з різним видом рослинності, не відчуваючи при цьому ніякого дискомфорту. Відрізняється своєю надійністю, однаково легко справляється з легкої газонної травою і агресивними бур'янами.
| Комплектація | Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Тип харчування | Бензин |
| Потужність | 1900 Вт/2,5 лз |
| Вага | 8.5 кг |
| Робочі обороти | 7000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Лісочка/Ніж |
| Ширина скошування | Ніж - 254 мм, Волосінь - 440 мм |
| Діаметр волосіні | 2,4 мм |
| Штанга | Пряма |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ручка | Велосипедна |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Мотокоса Forte БМК -1943 М, Тримери і мотокоси, Forte, 101189







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Тример електричний Витязь КГ-3200М
Тример електричний Forte ЕМК-1600S





