- 0.000
- Комплектація:Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
- Тип харчування:Бензин
- Потужність:2300 Вт/3,1 лз
- Вага:8 кг
- Ручка:Велосипедна
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Бензинова мотокоса Forte БMK-2350 - дуже надійний бюджетний інструмент.
Дана мотокоса добре справити навіть з високими бур'янами. Вона легко скосить траву навіть у важкодоступних місцях.
Мотокоса обладнана двотактним бензиновим двигуном потужністю 2300 Вт. Місткість паливного бака - 1 літр. При цьому мотокоса досить економічна.
Ви можете змінювати тип різального інструменту залежно від стану газону. Можна косити або головкою з ліскою або ножем.
Ширина скошування для використання волосіні - 430 мм, ножа - 230 мм.
Коса досить компактна і легка у транспортуванні та зберіганні.
| Комплектація | Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Тип харчування | Бензин |
| Потужність | 2300 Вт/3,1 лз |
| Вага | 8 кг |
| Робочі обороти | 7000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Лісочка/Ніж |
| Ширина скошування | Ніж - 230 мм, Волосінь - 430 мм |
| Діаметр волосіні | 2,5 мм |
| Штанга | Пряма |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ручка | Велосипедна |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Мотокоса Forte БМК -2350, Тримери і мотокоси, Forte, 101295







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Тример Bosch EasyGrassCut 23 (06008C1H00)
Мотокоса Forte БМК -2400 Power Line





