- 0.000
- Комплектація:Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
- Тип харчування:Бензин
- Потужність:2800 Вт/3,7 лз
- Вага:8.5 кг
- Ручка:Велосипедна
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Бензинова мотокоса Forte БMK-2800 - техніка для обробки великих площ. Вона легко справляється з травою, чагарниками, очеретом і т. д. При цьому мотокоса досить легка – всього 8,5 кг.
Мотокоса обладнана двотактним бензиновим двигуном потужністю 2800 Вт. Місткість паливного бака - 1,2 літра. Потужність двигуна – 2800 Вт/3,7 л. с. За одну хвилину набирає до 6000 обертів. Така модель підійде для косовиці великих територій, без дозаправки.
Ви можете змінювати тип різального інструменту в залежності від Ваших цілей та стану ділянки. Можна косити або головкою з ліскою або ножем. Ширина скошування для використання волосіні - 440 мм, ножа - 254 мм.
У роботі дана коса дуже проста, її можна використовувати для різних цілей, на різних ділянках, на присадибній ділянці, на с/г майданах.
| Комплектація | Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Тип харчування | Бензин |
| Потужність | 2800 Вт/3,7 лз |
| Вага | 8.5 кг |
| Робочі обороти | 6000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Лісочка/Ніж |
| Ширина скошування | Ніж - 254 мм, Волосінь - 440 мм |
| Діаметр волосіні | 2,5 мм |
| Штанга | Пряма |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ручка | Велосипедна |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Мотокоса Forte БМК -2800 Power Line, Тримери і мотокоси, Forte, 101302







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Електричний тример Foresta FT-16
Мотокоса Grunhelm GR-45 Power Line





