- 0.000
- Комплектація:Плечовий ремінь, Волосінь, 2 Ножі, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон,окуляри, навушники,
- Тип харчування:Бензин
- Потужність:1,67 кВт/2,2 л. с.
- Вага:9.5 кг
- Ручка:Велосипедна
- Гарантія:3 роки
- Країна виробник:Словаччина
- Показати всі характеристики
Мотокоса Sadko GTR - 2200 NEW - поліпшена модель мотокоси, в комплект входять : окуляри, навушники, волосінь квадратного перерізу, полегшений ніж на 8 зубів, перфорований ніж на 40 зубів з побідитовими напайками, ремені на 2 плеча, бічний захист на стегно, каністра для змішування палива, ключі для збирання і розбирання.
За вагою при своїй потужності коса не важка - всього 9,5 кг.
Дана мотокоса володіє збільшеним паливним баком, на 1,3 л, багатофункціональної дворучною рукояткою з кнопками управління.
Ніж на 40 зубів зможе скосити молоді дерева і товсті стебла. В наявності з косою 3 ріжучих елемента: посилений ніж, полегшений ніж, котушка з волосінню.
Мотокоса Sadko GTR - 2200 NEW - розрахована на складні і тривалі навантаження.
| Комплектація | Плечовий ремінь, Волосінь, 2 Ножі, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон,окуляри, навушники, |
| Тип харчування | Бензин |
| Потужність | 1,67 кВт/2,2 л. с. |
| Вага | 9.5 кг |
| Робочі обороти | 9000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Лісочка/Ніж |
| Ширина скошування | Ніж - 255 мм, Волосінь - 440 мм |
| Діаметр волосіні | 2,5 мм |
| Штанга | Пряма |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ручка | Велосипедна |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна виробник | Словаччина |
Теги: Мотокоса Sadko GTR-2200 NEW, Тримери і мотокоси, Sadko, 101304







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Мотокоса Sadko GTR-2200
Бензиновий тример Витязь БГ-5800 4Т






