- 0.000
- Комплектація:Плечовий ремінь, Волосінь, 2 Ножі, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон,окуляри, навушники,
- Тип харчування:Бензин
- Потужність:1,67 кВт/2,2 л. с.
- Вага:10.5 кг
- Ручка:Велосипедна
- Гарантія:3 роки
- Країна виробник:Словенія
- Показати всі характеристики
Мотокоса Sadko GTR - 2200 PRO - це професійна садова техніка.
У комплекті йдуть: захисні окуляри, захисту на вуха, побідитовий, перфорований диск для зрізання сучків, спилювання тонких стовбурів.
Ріжучі елементи: котушка з волосінню, лиск на 8 зубів, побідитовий диск н 40 зубів.
Двигун потужністю 2,2 л. с. Працює на суміші масла і палива.
Запуск ручний, але є система " Легкий старт " , яка значно полегшує запуск коси.
Паливний бак об'ємом - 0,9 к.
Коса має широку дворучну рукоятку, яка забезпечує зручний хват, на ній знаходяться всі важелі управління косою.
Так само в комплекті є плечовий ремінь, який розподіляє навантаження зі спини по всьому тілу.
| Комплектація | Плечовий ремінь, Волосінь, 2 Ножі, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон,окуляри, навушники, |
| Тип харчування | Бензин |
| Потужність | 1,67 кВт/2,2 л. с. |
| Вага | 10.5 кг |
| Робочі обороти | 9000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Лісочка/Ніж |
| Ширина скошування | Ніж - 255 мм, Волосінь - 440 мм |
| Діаметр волосіні | 2,0 мм |
| Штанга | Пряма |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ручка | Велосипедна |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна виробник | Словенія |
Теги: Мотокоса Sadko GTR-2200 PRO, Тримери і мотокоси, Sadko, 101341







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Електрокоса Vitals EZT 144vs
Бензиновий триммер Assistant БГ-6300






