-
Попередній
Тример акумуляторний AL-KO GT 2025 Li Easy Flex (113535)
-
Наступний
Бензиновий тример Белорус БГ- 5500
- 0.000
- Комплектація:Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
- Тип харчування:Бензин
- Потужність:2200 Вт/2.9 лз
- Вага:8.5 кг
- Ручка:Велосипедна
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Бензинова Мотокоса Werk WB-4500 має низький рівень шуму та вібрацій.
Вона легко справляється навіть із густими бур'янами, невеликими чагарниками тощо.
Мотокоса обладнана двотактним двигуном внутрішнього згоряння, потужність - 2200 Вт (2,9 л. с.). Вона здатна розвивати швидкість до 6000 оборотів за хвилину. Двигун та корпус мотокоси виконані з високоміцних матеріалів, що значно підвищує якість косіння та довговічність коси. Ріжучі елементи – ніж чи волосінь, залежно від цілей можна вибирати яким елементом косити.
Дуже зручна ручка, на ній знаходяться основні важелі управління. Велосипедна ручка. Також у комплекті йде зручний плечовий ремінь, який зменшує навантаження на спину і розподіляє її по всіх задіяних частинах тіла.
| Комплектація | Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Тип харчування | Бензин |
| Потужність | 2200 Вт/2.9 лз |
| Вага | 8.5 кг |
| Робочі обороти | 6000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Лісочка/Ніж |
| Ширина скошування | Ніж - 254 мм, Волосінь - 440 мм |
| Діаметр волосіні | 2,5 мм |
| Штанга | Пряма |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ручка | Велосипедна |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Мотокоса Werk WB-4500, Тримери і мотокоси, Werk, 101299







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































