Код товару:
101300
Бренд:
- 0.000
- Комплектація:Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
- Тип харчування:Бензин
- Потужність:2700 Вт/3.6 лз
- Вага:8.5 кг
- Ручка:Велосипедна
- Гарантія:1 рік
- Країна виробник:Китай
- Показати всі характеристики
Розгорнути
Згорнути
| Комплектація | Плечовий ремінь, Волосінь, Ніж, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Тип харчування | Бензин |
| Потужність | 2700 Вт/3.6 лз |
| Вага | 8.5 кг |
| Робочі обороти | 6000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Лісочка/Ніж |
| Ширина скошування | Ніж - 254 мм, Волосінь - 440 мм |
| Діаметр волосіні | 2,5 мм |
| Штанга | Пряма |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Ручка | Велосипедна |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна виробник | Китай |
Теги: Мотокоса Werk WB-5300, Тримери і мотокоси, Werk, 101300







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006












































































































































































































































































































































































































































































































































Бензиновий тример Белорус БГ- 5900





