Код товару: 10169169
  • Бренд:
  • 3 990 грн
    Є в наявності

    ARS CT-42PRO має чудову конструкцію леза, воно оброблене методом твердого хромування поверхні, що дозволяє інструменту перебувати у використанні доволі тривалий період часу, при цьому зберігаючи свою чудову гостроту.

    Лезо пили, є доволі гострими, що дозволяє виконати чіткий гострий та чистий зріз. Лезо злегка вигнуте, через що процес роботи проходить швидко та значно знижується навантаження на руку.

    Футляр, який йде у комплекті разом з пилою, має надійний замок, що не дозволяє вам пилі випасти із кобури. Також на виробі міститься зажим для ремня, а також направляючий ролик, що дозволяє плавно та швидко витягувати пилу та використовувати її для роботи. Завдяки ергономічній ручці відбувається хороше зчеплення з рукою, і пила не зісковзує під час роботи.

    Особливості:

    • Довжина леза: 420 мм
    • Крок зубів: 4.5 мм
    • Вага: 600 г
    • Ширина пропилу: 1.8 мм
    • Довжина пили: 600 мм
    • Пила з пластиковою кобурою.
    • Полотно - Імпульсне загартування підвищує довговічність.
    • Стопор - Система стоперів надійно утримує пилку в чохлі та запобігає її вислизанню.
    • Затискач для ременя - Просте регулювання ремінної кліпси дозволяє використовувати чохол як правою, так і лівою рукою.
    • Алюмінієва лита ручка - Гумове покриття ергономічної рукоятки забезпечує ще більшу зручність у використанні.
    • Направляючий ролик - Ролик закріплений на отворі пластикового чохла, що забезпечує плавне вставляння/виймання пилки без пошкоджень.
    • Петля для ножних ременів - Вставивши ножні ремені через петлі на чохлі, пилу можна надійно закріпити на нозі під час обрізки.
    Розгорнути
    Згорнути
    Вага, г 600
    Вид Пили
    Довжина полотна (мм) 420
    Довжина, см 60
    Застосування Для саду
    Кількість положень ріжучого полотна 1
    Колір Чорний
    Комплектація Пила + Піхви
    Конструкція З вигнутим полотном
    Країна виробник Японія
    Крок зубів
    Матеріал Сталь + гума
    Наявність телескопічної штанги Ні
    Особливості Цілісні; З чохлом;
    Призначення Для обрізки
    Регулювання кута нахилу ріжучого полотна Ні
    Робоча довжина лез 420 мм
    Розташування зубів Одностороннє
    Ручка Гумова рукоятка
    Стан Нове
    Тип Ручна пила
    Товщина, мм
    Ширина, мм

    Схожі товари

    Ви дивилися

    Теги: Пила ARS CT-42PRO TURBOCUT (АРС CT-42PRO ТУРБОКАТ), Садові пили, ARS, 10169169