-
Попередній
Пила з прямим полотном в чохлі Samurai / Самурай BGS-300-SH
-
Наступний
Ножівка садова Altuna 29607.A професійна з чохлом 270 мм японське заточування пряме лезо
- 100.000
- Покриття леза:хромований
- Твердість HRC:66-67
- Використання:виноградарство, фруктові рослини, кемпінг, садівництво, ландшафтний дизайн
- Висота зубів, мм:6
- Крок зубів:5 на 30 мм
- Лезо:змінне
- Комплектація:з кобурою
- Довжина полотна:300 мм
- Тип :пила садова
- Довжина:480 мм
- Матеріал леза:неіржавіюча сталь
- Гарантія:12 місяців
- Країна виробник:Італія
- Показати всі характеристики
Пила Due Buoi RS 210/30.
Пила Due Buoi RS 210/30 з кобурою, ідеально підходить для професійної обрізки. Лезо пили виготовлено за спеціальною технологією Nanotech, що використовує вакуум плазми при функціональній обробці, що надає лезу високої твердості, корозійної стійкості, низького тертя, захисту від зношування.
Матеріал леза - вуглецева сталь із хромованим покриттям. За лезом зручно доглядати: домішки, мікроорганізми, пліснява, паразити, смола та сік видаляються дуже легко, тому Ваш інструмент завжди буде чистим та доглянутим. Конічні зуби з потрійним заточуванням і спеціальним загартуванням Pulse, роблять пилу гострою і легкою у використанні. Пила має м'яку рукоятку з гумовою вставкою для більшої ергономічності.
Особливості та характеристики:
- Виробництво: Due Buoi (Італія).
- Довжина леза: 300 мм.
- Матеріал леза: неіржавіюча сталь із хромованим покриттям.
- Зуби: конічні з потрійним заточуванням.
- Матеріал рукоятки: пластик із гумовими вставками.
- Пила з кобурою.
- Вага: 300 г.
| Покриття леза | хромований |
| Твердість HRC | 66-67 |
| Використання | виноградарство, фруктові рослини, кемпінг, садівництво, ландшафтний дизайн |
| Висота зубів, мм | 6 |
| Крок зубів | 5 на 30 мм |
| Матеріал ручки | пластик |
| Форма зубів | конічна |
| Форма леза | пряма |
| Лезо | змінне |
| Комплектація | з кобурою |
| Довжина полотна | 300 мм |
| Тип | пила садова |
| Довжина | 480 мм |
| Вага | 300 г |
| Матеріал леза | неіржавіюча сталь |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Італія |
Теги: Пила Due Buoi RS 210/30, Садові пили, Due Buoi, 1011213







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































