-
Попередній
Приціл оптичний Vortex Strike Eagle 5-25X56 FFP EBR-7C(MOA) (SE-52503)
-
Наступний
Приціл коліматорний Vortex Crossfire Red Dot (CF-RD2)
- 100.000
- База кріплення:Кільця та кронштейни 30 мм
- Барабанчики поправок, ціна поділу:1/4 МОА
- Відбудова від паралакс:від 23 до нескінченності
- Показати всі характеристики
Оновлена лінійка прицілів серії Viper PST (тактичні для точної стрільби) можуть похвалитися перевагами, які не завжди трапляються навіть на дорогих моделях топових брендів. Чітка розмірність прицільної марки та зручні тактичні барабани дозволяють швидко вводити поправки та економлять час на постріл. Цілісний корпус, виконаний з авіаційного алюмінію 6061-T6, з центральною трубкою діаметром 30 мм вміщує механізм з широким діапазоном поправок по вертикалі та горизонталі. Приціли Viper PST, створені завдяки глибокому розумінню конструкції оптичного прицілу, передових інженерних розробок та обліку вимог ринку, який завжди ясно дає зрозуміти, чого хочуть люди від прицілу, надають стрілкам всі переваги справжнього тактичного прицілу за економічною ціною.
Особливості:
- XD-скло (скло високої щільності) підвищує роздільну здатність та контраст, а також загальну якість картинки.
- XR-покриття всіх елементів оптики - технологія багатошарового покриття антивідблиску, запатентована виробником, і дозволяє досягти максимального світлопропускання і чіткості картинки.
- Цілісна труба діаметром 30 мм, виготовлена зі спеціального алюмінієвого сплаву 6061-Т6, що використовується в авіабудування, забезпечує підвищену міцність конструкції і більш широкий діапазон у поправках води в порівнянні з прицілами, що мають трубу 1 дюйм.
- Покриття ArmorTek - ультра-тверде покриття, стійке до подряпин, захищає лінзи від подряпин, олії та бруду.
- Чітка прицільна сітка (витравлена на склі оптичного елемента) з 10-рівневою системою підсвічування, що забезпечує увімкнення підсвічування на рівні, встановленому до вимкнення.
- Абсолютна водонепроникність та захищеність від утворення конденсату (приціли продуваються аргоном).
- Тришарове анодоване анти-відбивне покриття корпусу забезпечує високу стійкість до подряпин і запобігає відблискам світла від корпусу прицілу.
Прицільна сітка:
EBR-4 MOA
| База кріплення | Кільця та кронштейни 30 мм |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1/4 МОА |
| Відбудова від паралакс | від 23 до нескінченності |
| Вага | 884 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр передньої лінзи | 50 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Довжина прицілу | 406 мм |
| Додаткові характеристики | Розташування прицільної сітки: друга фокальна площина |
| Комплектація | Приціл Кришки на об'єктив та окуляр Літієва батарея CR2032 Серветка для протирання оптики |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Країна виробник | США |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Мінімальна кратність, х | 5 |
| Максимальна кратність, х | 25 |
| Матеріал | Авіаційний алюміній |
| Особливості | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Розділ | Приціли |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сітки | EBR-4 MOA |
| Штрих код | 875874007505 |
Теги: Приціл оптичний Vortex Viper PST Gen II 5-25x50 SFP EBR-4 MOA (PST-5251), Приціли, Vortex, 103163308







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006






















































































































































































































































































































































































































































































































































