• Попередній

    Хомут черв'ячний нержавіючий BRADAS 100-120мм, BSW2100-120/9L
  • Наступний

    Хомут черв'ячний W1 FORCE 60-80мм, DB 60-80/9
Код товару: 103257367
  • Бренд:
  • 26 грн
    Немає в наявності

    Стяжки кабельні пластикові 2,2х100мм UVBlack, TS1022100B

    Основною сферою застосування нейлонових кабельних стяжок Bradas є електротехніка, оскільки стяжки - це економічний, швидкий і якісний засіб для обв'язування, кріплення, бандажування та структурування кабелів та проводів.
    Також пластикові хомути знаходять широке застосування в різних виробничих і побутових процесах, наприклад, для кріплення рекламних банерів, закріплення товарів на картонних експозиторах, підв'язки рослин, а також безліч інших способів застосування.

    Нейлон 6-6, з якого виготовлені кабельні стяжки Bradas, характеризується низьким коефіцієнтом тертя, нерозчинністю у більшості органічних розчинників, стійкістю до дії солоної води, слабких розчинів кислот і лугів.
    Нейлон 6-6 є дуже міцним матеріалом і його руйнування відбувається при температурі понад 120°С і прискорюється за постійного впливу ультрафіолету.

    Навантаження, яке витримує стяжка залежить безпосередньо від ширини стрічки та вказана на упакуванні.

    Тип: одноразова
    Матеріал: нейлон 6-6
    Колір: чорний
    Ширина стрічки: 2,2 мм
    Довжина стрічки: 100 мм
    Сертифіковано

    Розгорнути
    Згорнути
    Артикул TS1022100B
    Вид упаковки Пакет
    Вид хомутів Стяжки
    Довжина 100мм
    Колір Чорний
    Матеріал Нейлон
    Упаковка 1
    Фасування 1 , 50 , 600
    Ширина 2.2мм

    Схожі товари

    Ви дивилися

    Теги: Стяжки кабельні пластикові 2, 2х100мм UVBlack, TS1022100B, Хомути і стяжки, Bradas, 103257367