-
Попередній
Пила Stocker 1514 Maestral 250 в кобурі 25 см
-
Наступний
Пила з прямим полотном в чохлі Samurai / Самурай GSF-300-SH
Код товару:
1011211
Бренд:
- 100.000
- Висота зубця, мм:6
- Покриття леза:хромоване
- Матеріал ручки:пластик
- Довжина полотна:180 мм
- Крок зубів:5 на 30 мм
- Тип :пила садова ручна
- Матеріал леза:неіржавіюча сталь
- Гарантія:12 місяців
- Країна виробник:Італія
- Показати всі характеристики
1 178 грн
Є в наявності
Пила Due Buoi 180/18.
Пила Due Buoi RS 180/18 - чудово збалансована пила з неіржавіючим лезом та зручною пластиковою ручкою, яка не ковзає в руці. Леза, гострі як бритва забезпечують швидкий, чистий та дуже гладкий зріз. Пила має здатність складатися, що є дуже зручним моментом у транспортуванні інструменту. Завдяки новій технології Nanotech, лезо пили більш стійке до корозії. А найголовніше – зменшений коефіцієнт тертя, завдяки чому стало ще легше зрізати й товстіші гілки.
Особливості та характеристики:
- Виробництво: Due Buoi (Італія).
- Загальна довжина: 410 мм.
- Довжина леза: 180 мм.
- Матеріал леза: неіржавіюча сталь.
- Матеріал ручки: пластик.
- Вага: 210 г.
Основні переваги:
- Ергономічна ручка не ковзає в руці.
- Сталь чудово тримає заточування.
- Гострота дозволяє пиляти навіть дуже товсті гілки.
- Пила складна, її можна просто носити у кишені.
Розгорнути
Згорнути
| Висота зубця, мм | 6 |
| Покриття леза | хромоване |
| Матеріал ручки | пластик |
| Довжина полотна | 180 мм |
| Крок зубів | 5 на 30 мм |
| Тип | пила садова ручна |
| Довжина | 410 мм |
| Вага | 210 г |
| Конструкція | складна |
| Матеріал леза | неіржавіюча сталь |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Італія |
Теги: Пила Due Buoi 180/18, Садові пили, Due Buoi, 1011211







+38(098)076-74-77
+38(073)405-74-77
+38(066)013-75-57
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп. 91, оф. 006

















































































































































































































































































































































































































































































































































